TTB'den Sağlık Bakanlığı'na

Bildiğiniz gibi 2015 yılı bütçe görüşmeleri TBMM’de başladı. Bu süreçte başta özlük haklarındaki kayıplarımız olmak üzere ele alınmasını istediğimiz sorunlarımız var.
Türk Tabipleri Birliği olarak alandaki meslektaşlarımızın taleplerini görünür kılacak bir dizi faaliyetler yapacağız. Bu kapsamda eğitim ve araştırma hastanelerinde öne çıkan sorunları ve talepleri dile getirdiğimiz dilekçeyi meslektaşlarımızın imzalarına açıyoruz.
 

Edremit'te emekli olan hekimlerimizle birlikteydik

 
Balıkesir Tabip Odası olarak; 21 Kasım 2014 Cuma günü Edremit İlçesinde ilçe temsilcilimiz Dr.Hatice Ayla Semerci ile birlikte emekli olan meslektaşlarımız için veda yemeği düzenledik. 
 

CNN Türk yayınımız

23 Kasım 2014 saat 21:00'de CNN TÜRK televizyonunda Cem SEYMEN'in sunduğu Para Dedektifi programında Zeytin üreticilerinin sorunları ve Balıkesir 1/100.000 Çevre Düzenleme Planının Zeytinlik alanları ve Halk Sağlığı üzerine etkileri konusunda ki programımızı izlemek için lütfen tıklayınız.

Ege Tabip Odaları Toplantısına katıldık.

 
Türkiye'de sadece 3  bölgede toplanabilen bölgesel tabip odalarından biri olan Ege Bölgesi Tabip Odaları Toplantısı 22 Kasım 2014 tarihinde Muğla Tabip Odasının evsahipliğinde yapılmıştır. 
 
Toplantıya : TTB, Balıkesir, Denizli, İzmir, Afyon, Antalya, Isparta-Burdur, Manisa, Çanakkale, Aydın Tabip Odaları yöneticileri katılmıştır. 
 

Dr.Ahmet Cem Koçer emekli oldu

Üyelerimizden Burhaniye Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Ahmet Cem Koçer, emekli oldu. Burhaniye Devlet Hastanesi'nde kendisiyle birlikte görev yapan meslektaşlarının düzenlediği yemekte Burhaniye'de görev yapmış meslektaşlar buluştu... Balıkesir Tabip Odası olarak bundan sonraki yaşamında sağlık , mutluluk  ve başarılar dileriz.

Balıkesir Tabip Odası Yönetim Kurulu 

İçerik yayınları