"ÇOCUK GÖZÜYLE SAĞLIKÇILAR " Resim Yarışması Sonuçları

 
  

 

 

 

 

 

SINIFI

DERECESİ 

ÖĞRENCİ ADI 

OKULU 

RESİM ÖĞR/SINIF ÖĞR

1.SINIF 

1.

SİMGE SÜZEN 

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU 

NİZAMETTİN GÜNGÖR 

 

2.

MERVE CEYHAN

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU 

NİZAMETTİN GÜNGÖR 

 

3.

ELİF DELFİN ALTINÖZ

ÖZEL BALIKESİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

HATİCE GÜL YILDIZ 

 

 

 

 

 

2.SINIF

1.

HANDE BİRER

KABAKDERE İLKÖĞRETİM OKULU

ZEHRA ŞİMŞEK

 

2.

NİL KIVRAK

ÖZEL ALTINOLUK ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI İLKÖĞRETİM OKULU 

TUĞBA ÖZCAN

 

3.

AKIN FİDAN

KABAKDERE İLKÖĞRETİM OKULU

ZEHRA ŞİMŞEK

 

 

 

 

 

3.SINIF

1.

SUDE KARAGÖBEK

ÖZEL BALIKESİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

HATİCE GÜL YILDIZ

 

2.

MELDA AVCU

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU 

ESAT DURAN

 

3.

SELİN KEYİK 

ÖZEL BALIKESİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

HATİCE GÜL YILDIZ

 

 

 

 

 

4. SINIF

1.

İLAYDA DİDECAN UZUN

ÖZEL BALIKESİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

HATİCE GÜL YILDIZ 

 

2.

ECE ATİK

BURHAN ERDAYI İLKÖĞRETİM OKULU 

ALİ KADİR YALÇINKAYA

 

3.

BETÜL BİNTEPE

ÖZEL FIRAT İLKÖĞRETİM OKULU 

ABDÜSSAMET ŞAHİNER 

 

 

 

 

 

5. SINIF

1.

AYDANUR ÇINAR

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

NİLÜFER AĞIRBAŞ

 

2.

ALEYNA MERTCAN

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

NİLÜFER AĞIRBAŞ

 

3.

İLAYDA ERTÜRK

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

NİLÜFER AĞIRBAŞ

 

 

 

 

 

6.SINIF

1.

ZEYNEP CAN

KABAKDERE ORTAOKULU 

ZEHRA ŞİMŞEK

 

2.

ESRA ÖZÇAN 

SEVİNÇ KURŞUN ORTAOKULU

NAZAN İNHANLI

 

3.

ZEYNEP ZEREN

ÖZELK ALTINOĞLUK ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU

TUĞBA ÖZCAN

 

 

 

 

 

7. SINIF

1.

HATİCE ŞENDAL

ÖZEL MAHMUT BAYRAM ORTAOKULU

SAİT YAĞMUR 

 

2.

CANSU KARAKAHYA

GÖNEN MEHMET ÇANAKÇI ORTAOKULU

GAYE YURDUSEV

 

3.

ARZU BARAN

BALIKESİR CUMHURİYET ORTAOKULU

ÖZLEM KARAKÜTÜK

 

 

 

 

 

8. SINIF

1.

SENA ÇÖMLEKÇİOĞLU

BALIKESİR CUMHURİYET ORTAOKULU

ÖZLEM KARAKÜTÜK

 

2.

CANSU KARABOĞA

ZAĞNOSPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU 

NİLÜFER AĞIRBAŞ

 

3.

MERTCAN ARSLAN 

NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU 

ZEHRA ŞİMŞEK 

 
                                                                                      SEÇİCİ KURUL ÜYELERİ   
        
         SELVİHAN KILIÇ                                                                  YAŞAR CANTÜRK                                     DÖNDÜ POLAT
BAÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Temsilcisi          İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temsilcisi           İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temsilcisi 
 
 
            FARUK ÖNCÜ                                                              FIRAT TOY                                                      DR.NECDET UÇAN
BLK Belediyesi Kültür ve Sanat Temsilcisi        İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni           Balıkesir Hekim Dergisi Temsilcisi
 
      
                                                                                             DR.İLKNUR KARAKUŞ
                                                                                       Tabip Odası Yönetim Kurulu Temsilcisi